Рубрики

ОБРАТНАЯ СВЯЗЬ

Владимир

О себе
Имя: Владимир
Фамилия: Ведмидь
Отчество: Анатольевич
Контактная информация
Телефон: (044)578-19-00
Контактное лицо: Владимир
Web-сайт: https://vedmid.org
Адрес

Объявления пользователя

Разное

Объявление Киев - 2 500 грн. Строительство и Ремонт Перевірки на поліграфі на причетність до злочину в Україні. Поліграфологи із відомого в Україні об'єднання "Ведмідь, Іщук та партнери" пропонують провести перевірку на детекторі брехні тих людей, котрих підозрюють у вчинені злочину чи причетних до злочину. Тест на детекторі брехні дозволить швидко знайти винних у злочині. До того ж завдяки тесту на поліграфі можливо повністю зняти із себе підозри.

Киев
обновлено: 1 нед. назад
Просмотров: 15|Комментариев: 0|Изображений: 1
Разное

Объявление Киев - 68 000 грн. Строительство и Ремонт Практичне та теоретичне навчання щоб стати поліграфологом у місті Київ. Пройти офіційні курси поліграфологів у відомому об'єднанні "Ведмідь, Іщук та партнери" - це стати затребуваним спеціалістом у сфері тестування на поліграфі. На курсах поліграфологів від об'єднання "Ведмідь, Іщук та партнери" кожен зможе досконально вивчити процедуру проводити тестування на детекторі брехні.

Киев
обновлено: 2 мес. назад
Просмотров: 33|Комментариев: 0|Изображений: 1
Охрана и безопасность

Объявление Киев - 2 500 грн. Строительство и Ремонт Професійний поліграфолог Володимир Ведмідь зі своєю командою поліграфологів пропонує послуги по виявленню правди завдяки перевіркам на детекторі брехні. Поліграфологи із досить відомого об'єднання поліграфологів "Ведмідь, Іщук та партнери" працюють по всій Україні. Якщо потрібні тестування на поліграфі із максимально точним результатом, тоді звертайтеся до спеціалістів із об'єднання "Ведмідь, Іщук та партнери".

Киев
обновлено: 2 мес. назад
Просмотров: 58|Комментариев: 0|Изображений: 1
Охрана и безопасность

Объявление Львов - 10 000 грн. Строительство и Ремонт Психофизиологическая экспертиза для суда. Полиграфологи из объединения "Ведмидь, Ищук и партнеры" предлагают провести психофизиологическую экспертизу с применением сертифицированного в Украине детектора лжи, которую можно применить как доказательство в суде.

Львов
обновлено: 11 мес. назад
Просмотров: 141|Комментариев: 0|Изображений: 1

Объявления в центре внимания

Последние новости

Новые статьи

Приводимо до ладу балкон

Статья Приводимо до ладу балкон Строительство и Ремонт Ми зібрали кілька ідей з оформлення балкону

добавлено: 2 года назад читать дальше»
Дивимось «тєлік» зі зручностями

Статья Дивимось «тєлік» зі зручностями Строительство и Ремонт Зустрічайте: органайзер для дивану!

добавлено: 2 года назад читать дальше»
Стильний мідний будиночок

Статья Стильний мідний будиночок Строительство и Ремонт Шале Copper House у Київській області наочно демонструє: є в нас і архітектори, і замовники, чий смак дозволяє зробити якісно і естетично, створити...

добавлено: 2 года назад читать дальше»

Новости партнёров