Рубрики

ОБРАТНАЯ СВЯЗЬ

Приводимо до ладу балкон

Статья Приводимо до ладу балкон Строительство и Ремонт

Як виглядає типовий балкон? Часто це міський аналог сараю, куди ми складаємо речі, які зараз непотрібні, але викинути які не дозволяє совість та наша українська завбачливість. У хорошого газди, як то кажуть, непотребу нема! Так балкон поступово перетворюється на звалище, куди й самому виходити не хочеться, не те що гостей запрошувати. Нумо це виправляти! Ми зібрали кілька ідей з оформлення балкону.

Важливий момент: ми зосередимося саме на утеплених балконах, і «за замовчуванням» вважатимемо, що ваш балкон уже термоізольований і готовий до оздоблення і оформлення. Як саме захистити балкон від перепадів температури – розповімо іншим разом.

Дерево

01-1

01-2

01-3

01-4

01-5

Оздоблення деревом є нестаріючою класикою. Це матеріал екологічний, приємний на дотик, він класно виглядає у найрізноманітніших стилях: від провансу до класицизму, від кантрі до скандинавського мінімалізму. Це може бути оздоблення набірними планками (вагонкою) або дошками з різних порід дерева, також використовують так звані європанелі, що мають спеціальні замки і пази для з'єднання. Важливо тільки пам'ятати про гігроскопічність цього матеріалу і регулярно проводити обробку панелей лаком, воском та спеціальними антисептиками, що перешкоджають появі грибка та цвілі.

Пластик

02-1

02-2

02-3

02-4

02-5

«Все на світі із пластмаси» – співає «Сплін». І він має рацію! Зараз пластмасові вироби і матеріали є всюди, і в галузі ремонту вони використовуються активно – наприклад, полівінілхлоридні (ПВХ) панелі. Переваги пластику очевидні: низька ціна, довговічність, простота монтажу і догляду, розмаїття кольорів і форм.

Камінь

03-1

03-2

03-6

Оздоблення з каменю – ще одна класика, проте більш вишукана і солідна. Кам’яні стіни підійдуть для балконів у стилі модерн, хай-тек або класичному. Це може бути кабінет чи кальянна, міні-бар або кімната відпочинку. Проте важливо пам’ятати: камінь (як і цегла, і декоративна плитка) – матеріал важкий, тож треба акуратно розрахувати, чи витримає ваш балкон таке навантаження.

Гіпсокартон

04-1

04-2

04-3

04-4

Оформити балкон гіпсокартоном – просто і швидко, із цим впорається навіть аматор у ремонті. Після утеплення набивається обрешітка з дерев'яних планок або металевих профілів, на які вже кріпляться листи гіпсокартону. Але навіть для утеплених балконів і лоджій необхідно використовувати тільки вологостійкий гіпсокартон, оскільки будь-які перепади температури та вологості є згубними для матеріалу на основі картону – стіни можуть викривитися та піти пухирями. Проте при правильному виконанні гіпсокартонове оздоблення виглядає стильно і служить довго.

Шпалери і штукатурка

05-1

05-2

05-3

05-4

05-5

05-6

Врешті-решт, хто сказав, що балкон обов’язково має відрізнятися від інших кімнат? Можна і на ньому поклеїти шпалери чи просто поштукатурити. Звичайно, варто робити поправку на те, що на це приміщення більше впливає зовнішнє середовище. Перед нанесенням клею чи штукатурки варто один-два рази ретельно прокрити стіну антисептичною грунтовкою, щоб запобігти плісняві.

Підготував Гліб Суботін

Источник: https://stroymir.net.ua 10 дек. 2021 г.

Объявления по теме

Статьи по теме

Пейзаж без рамы

Статья Пейзаж без рамы Строительство и Ремонт Вид с балкона, остекленного по этой технологии, открывается превосходный

добавлено: 15 сент. 2021 г. читать дальше»
Дом вечного сна... Фото

Статья Дом вечного сна... Фото Строительство и Ремонт Английская вилла, посвященная памяти женщины, которая никогда не жила на свете

добавлено: 26 апр. 2021 г. читать дальше»
Оставлять пустым хоть один квадратный метр...

Статья Оставлять пустым хоть один квадратный метр маленькой квартиры настоящее преступление. ФОТО Строительство и Ремонт Оригинальные идеи для тесной хрущевки

добавлено: 10 окт. 2019 г. читать дальше»
Читать все статьи

Объявления в центре внимания

Последние новости

Новые статьи

Приводимо до ладу балкон

Статья Приводимо до ладу балкон Строительство и Ремонт Ми зібрали кілька ідей з оформлення балкону

добавлено: 3 года назад читать дальше»
Дивимось «тєлік» зі зручностями

Статья Дивимось «тєлік» зі зручностями Строительство и Ремонт Зустрічайте: органайзер для дивану!

добавлено: 3 года назад читать дальше»
Стильний мідний будиночок

Статья Стильний мідний будиночок Строительство и Ремонт Шале Copper House у Київській області наочно демонструє: є в нас і архітектори, і замовники, чий смак дозволяє зробити якісно і естетично, створити...

добавлено: 3 года назад читать дальше»

Новости партнёров