Рубрики

ПЕЧАТНОЕ ИЗДАНИЕ

ОБРАТНАЯ СВЯЗЬ

Халабуда в оренду

Статья Халабуда в оренду Строительство и Ремонт

10

17

00

Я дуже добре пам’ятаю першу халабуду, що ми з хлопцями зробили у кроні величезної верби на базі відпочинку. Кілька шматків фанери, кілька дощок – ми були крутими архітекторами, проте база будматеріалів була ну дуже обмеженою. Відповідно, і результат нагадував скоріше лігво якоїсь мавпи, аніж будиночок на дереві. Американський же дев’ятирічний хлопчак на ім’я Елі Сільвестр не розмінювався на дрібнички: його «халабуда» є повноцінним домом на дереві. І зараз він здає його в оренду і має непоганий прибуток.

01

02

15

Родина Сільвестрів живе у містечку Мерфі у графстві Черокі в штаті Північна Кароліна. Коли хлопчикові було 6 років, він сказав матері, Рейчел, що хоче зробити будиночок на дереві неподалік від їхнього дому. Мати радо погодилася і заохотила його – як вона сама каже, «думала, що мова йде про кілька шматків фанери у гілках». Проте Елі мав значно серйозніший план.

07

12

16

$4800 він назбирав за два роки із свого бізнесу – продажу фоторамок та інших сувенірів ручної роботи. Також він домовився із рідними і навіть Сантою, що на дні народження і на Різдво замість іграшок і светрів йому даруватимуть будматеріали – дошки, бруски, дранку, фанеру. За три роки таких дарунків назбиралося на $10000. Ну і ще $9000 інвестувала Рейчел, коли побачила, що хлопець таки серйозно взявся до роботи.

03

04

05

09

Щоправда, будівельні роботи він виконував не сам. Тверезо оцінивши власні навички, Елі винайняв підрядників-фахівців. Але плани, деталі інтер’єру – розробляв сам... хіба іноді звертаючись до батька-ландшафтного архітектора.

06

14

07

У будиночку є повністю функціональна ванна кімната, кухонний куточок із плитою та чайником, двоповерхове ліжко, диван (що теж розкладається у ліжко), міні-холодильник та вогнище на дровах. Вихід з помешкання веде на терасу з настилом, а на території є приладдя для скелелазіння, батут і – улюблена частина дизайну Елі, – зіплайн.

13

11

08

Денис Давидов

Джерело ілюстрацій: https://www.airbnb.co.uk/

Источник: https://stroymir.net.ua 29 сент. 2021 г.

Объявления по теме

Статьи по теме

Будинок у старому млині

Статья Будинок у старому млині Строительство и Ремонт Нинішні власники відновили нижні поверхи вежі, і тепер це будинок під назвою Old tower ( «Стара вежа»)

добавлено: 1 сент. 2021 г. читать дальше»
Читать все статьи

Объявления в центре внимания

Последние новости

Новые статьи

АЛЮМИНИЕВЫЕ НАКЛАДКИ ОТ КОМПАНИИ «НОВИКОН»:...

Статья АЛЮМИНИЕВЫЕ НАКЛАДКИ ОТ КОМПАНИИ «НОВИКОН»: НОВЫЕ ТЕХНОЛОГИИ, СТРЕМИТЕЛЬНОСТЬ, ОПТИМИЗАЦИЯ. ФОТО Строительство и Ремонт Это особый вид наружного оформления и хороший метод декорирования фасада в любом стиле. Главный плюс алюминиевых накладок – это комбинация красоты...

добавлено: 12 мес. назад читать дальше»
Канадские дома

Статья Канадские дома Строительство и Ремонт Хотите построить уникальный в Украине дом? Это возможно с нами!

добавлено: 3 года назад читать дальше»
Халабуда в оренду

Статья Халабуда в оренду Строительство и Ремонт Коли хлопчикові було 6 років, він сказав матері, Рейчел, що хоче зробити будиночок на дереві неподалік від їхнього дому

добавлено: 1 мес. назад читать дальше»

Новости партнёров